Yerli Market

www.yerlimarket.net bu ülkeye sevdalı 2 firmanın ortak projesidir. Madeni yağ sektöründe yaklaşık 10 yıldır çeşitli ulusal şirketlerin distribütörlük ve bayiliğini yapan Ber-San Ltd. Şti. ile e-ticaret konusunda değişik sektörlerden birçok firmaya hizmet vermiş olan Hedza Ajans’ın birlikte yürüttüğü bir faaliyettir.

Amacımız; yerli üretimin desteklenmesi ve ulusal firmalarımızın kaliteli ürünlerinin tanıtılması, satılmasıdır. Bizim olanın tercih edilmesine vesile olmak, ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan yerli üreticilerimize bu şekilde destek vermektir.

Üzülerek görüyoruz ki bu ülke insanları, birçok satın alımda yerli, kaliteli ve ekonomik olduğu halde bu toprakların markalarını değil, ismine aşina olduğu, marka bilinirliği nedeniyle gördüğü veya duyduğu yabancı menşeli ürünleri tercih etmektedir. En az onlar kadar hatta kimi kalemlerde onlardan daha kaliteli mallarımız olduğunu biliyor ve bu bilincin ülke sathına yayılması için bu projeyi önemsiyoruz. Bu platformda yalnızca yerli üreticilerin ürünlerini satmak ve insanımızın yerli ürünler hakkındaki olumsuz yargılarını değiştirmek hedefindeyiz. Yerli market olarak bu yüzden sloganımız; “KALİTELİ YERLİ, VATANDAŞIN TERCİHİ”

“KALİTELİ YERLİ, VATANDAŞIN TERCİHİ”

Yerli
Kaliteli