GEMA OIL

Gema Oil, Adana’nın ilk motor yağı ve endüstriyel yağ dağıtımı yapan küçük bir işletmesi olarak başladığı ticari hayatına, bugün küresel bir üretici olarak devam ediyor.

Yüksek kalitede sunduğumuz ürünlerimiz, teknolojinin hızına entegre gelişim ivmemizle ülkemiz ve bölgemiz için artı değer oluşturuyoruz. Kalite, Ar-ge ve yatırım gücümüzle, iç pazarda geliştirdiğimiz satış ağımızı, Avrupa, Orta Doğu, ürünlerimizi uluslararası pazar ile paylaşıyor, sektörümüzde dünyanın önemli firmalarından biri olma hedefine yürüyoruz.

Gema Oil geniş ürün portföyüyle otomotiv sektörü için; ticari ve binek araç motor yağları, zirai makineler ve iş makinelerine yönelik yağlar ve gresler, traktör yağları, motosiklet yağları, deniz araçları yağları üretmektedir. Endüstriyel yağ bazında ise; demir-çelik, çimento, tekstil, mermer gibi ağırdan daha hafif şartlara kadar makine kullanan sektörlere yönelik ürünler imal etmektedir.

BRAVA

1997 yılından beri uluslararası alanda, sentetik ve mineral yağlar konusunda uzun yıllara dayanan AR-GE ve saha tecrübesi ile daha fazla müşteri ve servis memnuniyeti sağlayarak, farkındalık oluşturacak ürünler üzerinde çalışmaktadır. BRAVA olarak; kalite, güvenilirlik ve devamlılık esas alınarak doğru ve zengin bir ürün çeşidi, kişiye, servise veya kuruma özel bir hizmet bütünlüğü ile sunulmaktadır.

Brava olarak özellikle yeni teknolojiler konusunda AR-GE’miz sayesinde DPF uyumlu ve eksiltme önleyici özel formüllere sahip ürünler geliştirmiş ve yüksek müşteri memnuniyeti elde edilmiştir. Yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı motor, şanzıman, endüstriyel yağlar, antifriz, fren hidroliği, cam suyu gibi birçok ürün geliştirmekte ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

FLASH UNIVERSAL

Eren Kimya Ltd. geçmişten gelen sektör deneyimini profesyonel bir ekip ile 2014 yılında, endüstriyel sprey ürünlerinin üretimine başlayarak sektördeki yerini almıştır.

Ağırlıklı olarak otomotiv ve sanayi sektörüne yönelik üretimler yapmakta ve aynı zamanda genel temizlik ürünleri, motor yağları gibi farklı ürün gruplarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Kısa zamanda pazarlama ağını oluşturarak Flash Universal ve Universal markaları ile tüm Türkiye ve dünya da tanınmış ve güvenilirlik kazanmıştır.

2016 yılında yatırımlarına ağırlık vererek bölge bayilikleri oluşturmuş ve günümüzde 300’den fazla servis ve satış noktasına ulaşmıştır.

2017 yılında AR-GE bölümünü kurarak, sektörde bulunmayan inovatif ürün grupları üretmek için çalışmalar başlamıştır.

Kısa zamanda 150’den fazla ürünü seri üretime geçirmiş, servis ve bayilerine kesintisiz hizmet veren bir firma olmuştur. Bu başarının arkasında profesyonel ekip ve özverili çalışma prensibi yer almaktadır.

TECHNOSPRAY

Firmamız Form İth. İhr. ve Dah. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana aerosol (sprey) ihracatı ve daha sonra imalat, iç piyasa satışı ile devam etmektedir. Çıkış noktamız olan ihracatımız ise her geçen yıl artmaktadır.

Otomotiv, imalat, denizcilik ve bunun gibi teknik işlere dayalı sektörlere hitaben tasarlanmış aerosol ürünlerimiz Technospray tescilli markamız ile pazara arz edilmektedir.

Siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için, saygın bayii ağımızı her geçen gün genişletmekte, sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firmamız kendi tescilli markası olan Technospray ürünlerinin iç piyasa arzı dışında, dünyanın çeşitli ülkelerine de aerosol ihracatı gerçekleştirmektedir.

ÖZ ÇINARLAR

2000 yılında kurulan fabrikamız Kütahya-Tavşanlı çevre yolu üzerinde 27.000 m2’lik bir alanda 80.000 Ton/Yıl Kapasite ile üretimlerine devam fabrikamız, ayrıca Kütahya 2. OSB’de Kurulmakta olan 83.000 m2 alan Üzerinde 40.000 m2’lik kapalı Alanda, Kurulu Kapasitesi 180.000 Ton/Yıl olacak olan Madeni Yağ Harmanlama ve Dolum Tesisi ile Türkiye’de Sayılı Üretim Tesislerinden Birisi olma yolunda hızla devam etmektedir.

Oksello olarak Türkiye’de göstermiş olduğumuz performansımızı, yurt dışında da başarıyla devam ettirmekte ve yurtdışı pazar payımızı her geçen gün daha fazla arttırmaya devam etmekteyiz. İç pazarda aldığımız olumlu gelişmeler yolumuza daha güvenle devam etmemizi sağlamıştır.

Şirketimiz kuruluşundan itibaren daima başarıyı hedeflemiş ve bunu gerçekleştirmek için üretimde, pazarlamada, personel yönetiminde kaliteyi sağlamak için 2003’de ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistem belgesi alınmıştır.